Gurur Tablomuz

kazananlar

ÖNE ÇIKANLAR

AD SOYAD ÜNİVERSİTE  BÖLÜM
AYSUN YÜCEL HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
DENİZ AKSÖZ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
NİLAY PENEZOĞLU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
HELİN AKYAZILI ANKARA ÜNİVERSİTESİ  TIP FAKÜLTESİ
BEHLÜL SAİD KAYA GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
EMİRHAN MURAT GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ZEYNEP YÜCE 18 MART ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
AYŞENUR ÖZARSLAN ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
FEVZİ ERAY GÜNDOĞDU AZERBEYCAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ASLIHAN ALADAĞ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
BİLGECAN ÖZDEMİR BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
SELİN AKYÜZ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
DENİZ ÖKSÜZ BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
BEYZA NUR ÖZDEMİR CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
EREN SOĞUK CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ÖZLEM GÜNAK ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
BUSE DEMİRCİOĞLU DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ÖZGE ŞENER DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
UTKU BİÇER İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ELİF VERDA YILMAZ KTÜ TIP FAKÜLTESİ
ÖZGÜ TOPAKTAŞ KTÜ TIP FAKÜLTESİ
EDA NUR KÖKSAL ON DOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
CAFER AVCI PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
EMİNE FATMA GÖKALP PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
SEDA MEHMETLİOĞLU UFUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
HALİL SİNA YİĞİTSOY YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ALİ AÇIKBAŞ YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG)
GÖKTUĞ AYDOĞAN YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG)
FURKAN MORKOÇ YÜKSEK İHTİSAS ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ATİLLA ÖZME HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
SARPER TAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
YASEMİN İLKÜL HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
MERT ÇETİN ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
GÖKAY TEKÇAM GAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
YAĞMUR AYKUTLU GAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
DUYGU TAŞ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (T.B)
AYŞE MERVE ONUR KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
ARZU UÇAR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
OZAN AKINCI YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
AHMET MERT ÖZDEMİR ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
HÜSEYİN CAN GÜNER ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
MUSTAFA ESENTÜRK ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
HANDE ÖZDER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
MERVE PEKTAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
FAHRETTİN MELİH CUCİ ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
HANDE TUNÇ ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
HAZAL EJDER ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
İLAYDA ÇİÇEK ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
OĞUZHAN ÖZBEK ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ(TAM BURSLU)
BERİLSU ÇELİK BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
KARDELEN ZERKİNLİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
UĞUR İLKUTLU BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ(%50 BURSLU)
FURKAN OTER BEYKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
İSMET ATASOY BİLKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
AHMET FATİH AÇIKKÖZ ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
BERFİN SÖNMEZ ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
TÜLİN İSPİR ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (%100 BURSLU)
ÖZAY ŞAHİN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
MUHAMMED GÜRHAN CUCİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
ARAS ÖZKAN KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
UMUT ACUN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
EMRAH US KONYA KARATAY ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
BUĞRA TUNÇBİLEK MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
EMİRHAN ER SAKARYA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
YUNUS SOYSAL SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
A.YİĞİT KOCA UFUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
CEREN ESİN UFUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
HAZAL BUDAK UFUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
MEHMET ÖZCAN UFUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ
GÜNEŞ AKBAŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ
ONUR DİREK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET(İNG)
CANSU KOÇAK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
SANEM SARIYAR ODTÜ BİYOLOJİ
DOĞA BİNGÖL ODTÜ BİYOLOJİ
SERENAY BOZ ODTÜ BİYOLOJİ
ELİFNAZ EKER ODTÜ BİYOLOJİ
PELİN İSPİR ODTÜ BİYOLOJİ
ZEHRA İREM SANGU ODTÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
EMRAH SEVİNÇ ODTÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
PELİN SARIKAYA ODTÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
SELİN ÖZKUL ODTÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ALİ CAN DOĞAN ODTÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
REYYAN KARAHAN ODTÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
KORAY TOPÇUOĞLU ODTÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGÜR TAYLAN TURAN ODTÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
İREM KÜBRA TAPAN ODTÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
SEZA BARIN ODTÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
İREM KARAHAN ODTÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
MERT DERELİ ODTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SERTAN ERGİN ODTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BAŞAR KÜTÜKÇÜ ODTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TUNA BİÇİM ODTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
H.SEMİH YAĞCI ODTÜ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ANIL GÜNEL ODTÜ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AYLİN SARIKAYA ODTÜ ENDÜSTRİ ÜR. TASARIMI
EGE TUNCER ODTÜ ENDÜSTRİ ÜR. TASARIMI
ECE ÖZKÖMÜR ODTÜ FEN BİLGİSİ ÖĞ.
DENİZCAN KOYUNCU ODTÜ FİZİK
BEYZA YILMAZ ODTÜ FİZİK (İNG)
TUNCA DENİZ YAZICI ODTÜ GENETİK MÜHENDİSLİĞİ
MARİYA HATİCE BÜYÜKÇOLAK ODTÜ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN BÜYÜKBAÇ ODTÜ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ERAY ERBİLEK ODTÜ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
BERNA NUR KILIÇ ODTÜ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ŞEYMA TAŞPINAR ODTÜ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
EKİM ERKÖK ODTÜ HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ
BUĞRA KÖKSAL ODTÜ HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ
KUTAY KASAPOĞLU ODTÜ HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ CANSU AKILLILAR ODTÜ İKTİSAT
MELİKE ÇAM ODTÜ İKTİSAT
GÜNAY BOZ ODTÜ İKTİSAT
ÖZDEN ECE KOÇ ODTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YAVUZ KAAN RAKUNT ODTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
EMRE CAN ÇAMOĞLU ODTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
CEM ÖZCAN ODTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET GENÇAĞA ODTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İSHAK CAN AYDIN ODTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SEFKAN KANAT ODTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BURAK GÖNÜLALAN ODTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ONUR CAN AYDIN ODTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MELİH DOĞANGÜZEL ODTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALİ ALPARSLAN ODTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HAZAL ÖZEN ODTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ATA EGE TURAL ODTÜ İSTATİSTİK
SARE AKBALIK ODTÜ İSTATİSTİK
UTKU KARAKAYA ODTÜ İSTATİSTİK
NİLSU UYAR ODTÜ İSTATİSTİK
İZEL YANAR ODTÜ İSTATİSTİK
AYŞE GİZEM BAYRAM ODTÜ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
BERİL ÖZGE ÖZENER ODTÜ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
GÜLBİN YILDIRIM ODTÜ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
TUNA DEMİREL ODTÜ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
HAZAL NEHİR ODTÜ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
EVRİM ÖZKAN ODTÜ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM ATAKAN ODTÜ KİMYA
NUR ÖZEN ODTÜ KİMYA
OĞUZHAN ALBAYRAK ODTÜ KİMYA
HİLAL ATİK ODTÜ KİMYA
UMUT BAYRAKTAR ODTÜ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
İDİL AYBARS ODTÜ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
İREM ERSOY ODTÜ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
AŞKIN RENK MIDIKHAN ODTÜ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ÖZLEM KORKMAZ ODTÜ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ERDİ ÜNLÜ ODTÜ KİMYA ÖĞ.
EZGİ ŞAHİN ODTÜ KİMYA ÖĞ.
BERKAY ŞAHİN ODTÜ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
ERENCAN AYHAN ODTÜ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
Y.EMRE KUTLU ODTÜ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
YASİN TUNA ODTÜ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
KAAN MURAT AKPOLAT ODTÜ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
UTKUCAN GEÇİMLİ ODTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
VOLKAN AYTAÇ ODTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
DEVRİM AYATA ODTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
LEVENT ÖZ ODTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
AYCAN YAKŞİ ODTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
DOĞAN CAN BAHAN ODTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
HALİLCAN TOKSÖZ ODTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
DOĞAN GÖRKEM CANSU ODTÜ MALZEME VE METOROLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
YAĞMUR GÖÇTÜ ODTÜ METALURJİ VE MALZ.  MÜHENDİSLİĞİ
BURCU ÇAM ODTÜ METALURJİ VE MALZ.  MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ CAN KÖMÜR ODTÜ METALURJİ ve MALZEME MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
BURAK METE KILINÇ ODTÜ METALURJİ ve MALZEME MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
DENİZ ÇEVİK ODTÜ MİMARLIK
HEVAL GÜL ÖZCAN ODTÜ MİMARLIK
DEMİRHAN ŞEKER ODTÜ PET. DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA KERVAN ODTÜ PET. DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ
CANAN SÖĞÜT ODTÜ PSİKOLOJİ (KKTC)
İREM KILIÇASLAN ODTÜ ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
GÜL ÖZKUZUKIRAN ODTÜ ŞEHİR VE BÖLGE P.
ELİF MURATOĞLU ODTÜ ŞEHİR VE BÖLGE P.
CANSIN MERCANOĞLU ODTÜ ŞEHİR VE BÖLGE P.
E.ZEYNEP BALAKBABALAR ODTÜ ŞEHİR VE BÖLGE P.
ŞAHİKA GÜNDÜ ODTÜ ŞEHİR VE BÖLGE P.
DELAL DOĞAN ODTÜ ŞEHİR VE BÖLGE P.
YAĞMUR GÜNDOĞDU ODTÜ ŞEHİR VE BÖLGE P.
ŞENOL AYKAÇ ODTÜ ŞEHİR ve BÖLGE PLANLAMA
SİMGE YILDIRIM HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ERGOTERAPİ
FURKAN BEKTAŞ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ
MELTEM SANGU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
MUHARREM CAN AKYILDIZ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ ORAL HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
DENİZ AKKAYA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
DENİZ ŞAHİN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK
AYBÜKE VENEDİK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
YASEMİN CEYLAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KİMYA
YELİZ ÖKSÜZ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KİMYA
TOLGA CAN SAVCI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ
ERAY ŞAHİN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ NÜKLEER ENERJİ MÜHENDİSLİĞİ
AKIN SÖNMEZER HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
HATİCE YILMAZ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMET
ÖZGÜN ESEN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMET
ESİN PEHLİVAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
BERSU ÖZTEPE ANKARA ÜNİVERSİTESİ ENERJİ MÜHENDİSLİĞİ(İNG)
ASLI GÜMÜŞEL ANKARA ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
EMRE AKTEPE ANKARA ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK
BATU SERCAN CANTÜRK ANKARA ÜNİVERSİTESİ KİMYA(İNGİLİZCE)
MURAT CAN ÖZBEK ANKARA ÜNİVERSİTESİ TARIM MAKİNELERİ ve TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLA UMAY ASLAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
MERT YAĞMUR ANKARA ÜNİVERSİTESİ ZEOTEKNİ
İREM BOZDAĞ GAZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
ALPEREN YEŞİLOVA GAZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
ALPER BALCI GAZİ ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
KÜBRA DİLMEN GAZİ ÜNİVERSİTESİ MALİYE
MERVE UÇAR GAZİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
AYŞE SEZER GAZİ ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ ve KAMU YÖNETİMİ
CANSIN KOCAAY GAZİ ÜNİVERSİTESİ UÇAK TEKNOLOJİSİ
FURKAN TOKLUCU GAZİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İNG)
TURGUT CAN ZEYBEK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞRI FURKAN AYDIN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIM
HÜMA YİĞİT BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
SEFKAN CAN DEMİR BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ % 50 BURSLU
DİLARA KAPLAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI(%50 BURSLU)
UMUT BOLAT BİLKENT ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ(%50 BURSLU)
HASAN SELİM YAĞCI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ BİLG. MÜHENDİSLİĞİ (%100 BURSLU)
CANBERK KISA BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ELEK.- ELEK. MÜHENDİSLİĞİ (%100 BURSLU)
SONAT AKYA BİLKENT ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAK. (%100 BURSLU)
SEDA TOKUROĞLU BİLKENT ÜNİVERSİTESİ KENT. TAS. PEY. MİM. (%100 BURSLU)
SİNEM APAYDIN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ KİMYA (%100 BURSLU)
H. SENA BEDÜK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ KİMYA (%100 BURSLU)
BERAY POLAT BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (%100 BURSLU)
MERVE KARSLI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK (%100 BURSLU)
KÜBRA KAPLAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MOL. BİYO. GEN. (%100 BURSLU)
NAZLI AKILLI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MOL. BİYO. GEN. (%100 BURSLU)
ARIN ALATAŞ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MOL. BİYO. GEN. (%100 BURSLU)
ÖZGE GENÇOĞLU BİLKENT ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (%100 BURSLU)
BİLGE GENÇOĞLU BİLKENT ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (%100 BURSLU)
EYÜP CAN YÖNTER BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(TAM BURSLU)
AYHAN ALPEREN ERTAŞ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ(TAM BURSLU)
VELİ GÜRKAN ŞAHİN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM TASARIM(%50 BURSLU)
BERNA NUR COŞKUNYÜREK BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ İLKOKUL MATEMATİK ÖĞR.%50 BURSLU
RUKİYE DOLMA BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(TAM BURSLU)
UMUT GÜREL BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK(TAM BURSLU)
DAMLA TAŞPINAR BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ(%50 BURSLU)
AYÇA SİMAY DİNÇER BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ ve ULUSLARARASI İLİŞKİLER(%50 BURSLU)
AYŞE SENA EDİL BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI(%50 BURSLU)
FIRATHAN ÜNAL BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET(%50 BURSLU)
SİMGE ECE AYDIN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ % 75 BURSLU)


... ve daha nicesi