Kurucumuzdan Mesaj

kurucumuzdan mesaj

Değerli Anne ve Babalar

Kendinizi düşünün; bebeğinizin ilk adımlarını atarken ona nasıl destek olduğunuzu hatırlayın. Çocuğunuzla bir ekip olarak başardığınız belki ilk etkinlik ama artık çocuğunuz ayakları üzerinde durabiliyor. Onun bir ömür boyu sağlıklı yürüyebilmesi için anne ve baba olarak her zaman yanında olmalısınız.

Üniversite sınavına ve hayata hazırlanmak işte böyle bir ekip çalışması ve disiplin sürecidir.  Öğrenci velisi, öğrenci ve lise bir ekip ruhuyla disipline olmalıdır. Ekibinizin kuvvetli olduğunu  bilmeniz ve  daima yanınızda olduğunu hissetmeniz gerekir. Ayrıca ekibiniz yol gösterici ve güvenilir de olmalıdır.

ÜÇGEN ANADOLU LİSESİ'nin amacı; bilgiyi güven ve deneyimle harmanlayıp öğrencilerimizi iyi bir gelecek kurabilecekleri seçkin üniversitelerin seçkin bölümlerine yerleştirmektir.

Sevgili Öğrenciler

Hayatınızın en önemli dönüm noktalarından birindesiniz. Üniversiteye giriş  sınavına hazırlık süreci, aynı zamanda geleceğinizi kurma sürecidir. Bu süreçte yalnız değilsiniz. Bugüne kadar binlerce öğrenciyi başarıya taşımış uzman bir ekiple birliktesiniz. Bu ekiple, kaygı ve belirsizlikten uzaklaşıp başarıya odaklanacaksınız. Bu başarının anahtarını ÜÇGEN ANADOLU LİSESİ, kurumsal alt yapısı ve deneyimli kadrosu ile sizlere sunuyor. ÜÇGEN ANADOLU LİSESİ'nin akademik kadrosunun tümü en az on yıllık dershane deneyimi olan öğretmenlerden oluşmaktadır. Öğretmenlerimizin birçoğu alanında yüksek lisans derecesine sahiptir.

Bağımsızlığa odaklanma ve zaman yönetimi becerileri okulumuz öğrencilerine  kolay bir üniversite geçişi sağlamak için bir araya getiriliyor.

Haftalık ve aylık rehberlik seminerleri, etüt ve soru çözüm saatleri, spor ve sanat etkinlikleri ile desteklenen güçlü akademik eğitim ve öğretim, öğrencilerde güçlü zaman yönetimi becerilerini geliştirecek , bu da onlara üniversiteye  girdiklerinde  büyük bir avantaj sağlayacaktır. 

Özel programlarımızın derinliği, öğrencilere lisede iken kariyer potansiyellerini anlamlı bir şekilde keşfetme şansı verir.