Veli ve Öğrenci Yorumları

yorumlar

Irmak Gökpınar, Bilkent Üniversitesi

Çok iyi bir kadroya ve oturmuş bir sisteme sahip kesinlikle. Belki hayatımızın en zorlayıcı dönemlerinden biri olan üniversiteye hazırlık sürecine son derece yoğun, konsantre ve aynı zamanda da keyifle hazırlanmamı sağlamıştır Üçgen. Yine o süreçte insanın kendini ara sıra çaresiz ve bunalmış hissettiği anlarda o atmosfer, özellikle öğretmen-öğrenci ilişkisi, samimiyeti o kadar iyi geliyordu ki...Şimdi o zamanların tadını çok daha iyi anlıyorum, Üçgen Temel Lisesi'ne sonsuz sevgiler :).

Eda Numanoğlu, Hacettepe Üniversitesi

Disiplinli ve kapsamlı eğitimi kaliteli ve tecrübeli öğretmenleriyle bana sadece ders anlamında değil daha birçok konuda katkı sağlayan canım okulum.

Almıla Beyda YILMAZ, 12. Sınıf öğrencisi

8. Sınıfta amansız kaliteli dershane arama çabalarımızla tanıştığım ÜÇGEN ailesiyle-aile diyorum çünkü ben bir okulun öğrencisi değil bir ailenin ferdi gibi hissediyorum kendimi - 5. yılımı tamamlamanın onurunu ve gururunu yaşıyorum. O dönem 482 almıştım liselere giriş sınavından,birçok okula girebiliyordum bu puanla ama bir an bile düşünmeden ÜÇGEN EĞİTİM KURUMLARI ailesinde yoluma devam etme kararı aldım. 12.sınıf öğrencisi olarak halen mensubu olduğum okulumu tüm kalite severlere şiddetle tavsiye ediyorum. İyi bir eğitim, prestijli bir diploma ve  aydınlık bir gelecek istiyorsanız tek tercihiniz ailemize dahil olmaktır.

M.Çağrı Yılmaz, Eğitimci - Veli

Bir veli ve aynı zamanda 20 yıllık bir eğitimci olarak ÜÇGEN EĞİTİM KURUMLARINI merak edenlere şunları gönül rahatlığıyla söyleyebilirim : Benim çocuğum kaliteli bir eğitim öğretim alsın, sosyal, kültürel ve sportif anlamda da yetiştirilsin istiyorsanız, aynı zamanda tüm insani değerlere bağlı ve saygılı olsun; empati kurabilsin,dünyayı ve ülkesini sevsin, insanlığa hizmet etsin, davranışlarıyla örnek olsun diye beklentileriniz varsa tek adresiniz ÜÇGEN ANADOLU LİSESİ olmalı. 

Cumali Ülger, Öğrenci Velisi

Üçgen Eğitim Kurumları öğrenci, veli ve öğretmen ilişkilerini güven ve koordineli çalışmak üzerine kurmuş. Süreci sıkı denetim ve yüksek motivasyonla sürdürüp başarılı sonuca ulaştırmayı bilen bir ekip. Sadece bununla kalmayıp gençlerde geleceğe dönük de kalıcı izler bırakmasından dolayı bir veli olarak kutluyor ve çok teşekkür ediyorum. Memleketin çok ihtiyacı olan güzel, kaliteli eğitimin ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. 

Emine Akyazılı, Öğrenci Velisi

Üçgen Eğitim Kurumları ailesine çok teşekkürler. Canım kızım sayenizde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. Birbirinden değerli tüm öğretmenlerimize emekleri için binlerce teşekkür. Bu zor süreçte sadece öğretim olarak değil de motivasyon ve moral olarak kızımı hiç yalnız bırakmamanız nedeniyle çok sağlıklı bir üniversite hazırlık süreci geçirdik. İyi ki varsınız...

Onur Direk, Boğaziçi Üniversitesi

Burası birbirini ve işini seven güzel insanların toplandığı bir aile. Hedefime ilerlerken attığım ve iyi ki dediğim adımların en kritik olanı belki de. Burada harika öğretmenlerim oldu ve teorik bilginin yanında eğitimin de hala varlığını sürdürüyor olduğunu görmek benim için unutulmaz bir deneyimdi.

Burcu Alev Kılıç, Eski Öğrenci, Fen bilgisi Öğretmeni

Bir ülkenin geleceği, o ülke insanlarının göreceği eğitime bağlıdır demiş Albert Einstein. Tanıyıp görebileceğim en başarılı, en güvenilir öğretmenleriyle,yeni kurumda ülkenin mutlu ve başarılı nesillerini yetiştirecek ,gözünüzün arkada kalmayacağı bir yer burası. Yolunuz açık olsun :)

Yüksel Özkan, Öğrenci Velisi

Üçgen Eğitim Kurumlarından Üçgen Anadolu Lisesi'ne giden yolculukta bütün "Üçgen Ailesine" başarılar diliyorum. İki yıldır velisi olduğum kurumun öğrencimin başarı grafiğinin artmasında ne kadar etkili olduğunu yakından gördüm.

Halen devam etmekte olduğu kuruma daha bir tek gün gönülsüz gittiğine şahit olmadım. Bu durumda gördüğü saygı ve sevginin yanında her geçen gün kendisini daha da geliştirmesi önemli rol oynamaktadır. Eğitimin içinden biri olarak başarıda; saygı, sevgi, adalet, dinamizim ve enerji kadar disiplinin de önemli olduğuna inananlardan biriyim. Bunların arasında adalet ve disiplini diğer değerler kadar önemserim. Fakat disiplinden de baskı, korku ve zoru değil "kuralın disiplinini" ve otoritesini anlarım. Yıllar bana adalet olmadığı yerde disiplinin de olamayacağını öğretti.

Üçgen Eğitim Kurumlarının bu ilkelerden ödün vermeyeceğine inancım devam etmektedir. "Üçgen Ailesine" ve Üçgen Anadolu Lisesi'ne başarılar diliyorum. 

Seza BARIN, ODTÜ

Bütün eğitim - öğretim hayatım boyunca verdiğim en doğru karar bu kurumun bir parçası olmak. Üçgen Fen Dershanesi sayesinde tanıştığım birbirinden değerli hocalarımın böyle bir başarıya imza atmasını görmek beni çok mutlu etti. Son derece saygılı, sevgili ve ilgili bir kadroya sahip olan bu kurum, genç arkadaşlarımızın ve onlar için en iyisini isteyen velilerimizin yapabileceği en iyi seçimlerin başında geliyor. Üniversite hazırlık zamanlarımda 2 yıl boyunca beni evimde aile gibi hissettiren canım hocalarımdan öğrendiklerimi saymakla bitiremem. Onların ilgisi, tecrübesi, bilinci, isteği ve azmi olmasaydı şu an olduğum yerde olamazdım, buna eminim. İlerledikleri bu yolda onlara tüm kalbimle başarılar diliyorum.

Canan Doksöz, Öğrenci Velisi

Tecrübeli öğretmenleri ile, başarı odaklı eğitimin öncüsü ve daha önemlisi mutlu ve özgüveni yüksek öğrencilerin yetiştirildiği bir eğitim kurumudur Üçgen Eğitim. Üçgen Anadolu Lisesi olarak da başarılarını artırarak sürdüreceklerine eminim. Yolunuz açık olsun. 

Zümray Çınar, Öğrenci Velisi

Yepyeni bir bina, yepyeni bir başlangıç, yepyeni başarılara daha imza atıyorsunuz... Bravo. 

Eda Kısacık, Eski Öğrenci, Fen Bilgisi Öğretmeni

Başarı sizin olacağınız yerde her zaman olacaktır. 

Cansu Koçak / Boğaziçi Üniversitesi - İstanbul

Üçgen Fen, dershanem olarak başlayan, temel lisem olarak devam eden ve şimdi de Anadolu Lisesi olan canım okulum... Hiçbir anını dahi unutmak istemediğim 4 yıl geçirdim. Her birini ayrı sevdiğim canım öğretmenlerim ve hep koşarak geldiğim, koşarak gelmeme sebep olunan dersler oldu. 4 yıl sonra bile kullanabileceğim hatırladığım kimya ve daha oncası aklımda. Üniversite yıllarımın bu kadar güzel ve mutlu geçiyor olmasının temel taşlarını attığım burada emeği geçen tüm öğretmenlerime teşekkür ederim. Geriye en stresli dönemlerin birlikte atlatıldığı onca güzel anı ve karşılıklı emeklerimizin kıymeti kalıyor hep hatırlanacak olan.

Özgün Esen / Hacettepe Üniversitesi - Ankara

Üçgen Eğitim Kurumları, başarılı bir öğretmen kadrosuna sahip olan, her zaman öğrencilerini destekleyen, yol gösteren, onların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan ve hedeflerine ulaştırmayı gaye edinmiş bir kurumdur. Başarılarımızda öğretmenlerimizin katkısı çok büyüktür. İyi ki böyle bir ailenin üyesi olmuşum.

Cevat Kahrıman, Öğrenci Velisi

Öğrenciler için sıcak, sevgi dolu bir eğitim yuvası olmakla beraber eğitim kadrosuyla nitelikli bir eğitim kurumudur. İlkeli, başarılı, öğrencisine önem veren, eğitimi ticaret olarak görmeyen nadir eğitim kurumlarından birisi olup tavsiye edebileceğim en güzel eğitim kurumudur. 

Ülkü Miray Gündoğdu, TED Üniversitesi

Üçgen Temel Lisesi bana ve arkadaşlarıma verdiği kaliteli bir eğitimle amaçlarıma ulaşmamda aracı olmuştur. Üniversite sınavına hazırlandığım süre boyunca hedeflediğim bölümü ve üniversiteyi, kendi alanında donanımlı hocaların etkili anlatımlarıyla ve sağlamış oldukları psikolojik destekleriyle kazandım. Hedeflediğiniz üniversite ve bölümü kazanmak istiyorsanız Üçgen Temel Lisesini tavsiye ederim. 

Selahattin Ertürk, Eski Öğrenci 

Geçmiş zamanda sayenizde başarılı olan bir öğrenciniz olarak burda da başarılarınızın devamını dilerim.

Galip İspir, Öğrenci Velisi

Bildiğiniz gibi her öğretim döneminde sınav sisteminin değişmesi dershanelerin gerekliliğini bir kez daha ortaya çıkarmaktadır. Ben de veli olarak sizlere bir dershaneden beklentilerimi açıklamak isterim; dershanenin fiziksel koşulları, ulaşım kolaylığı, uygun ücretlendirme, güvenliği, mesleğini severek yapan ve konusuna hakim öğretmen kadrosu benim ve diğer velilerin göz önünde bulundurduğu en temel noktalardandır.

Üç öğrenci babası olarak Üçgen'de bu saydıklarımı rahatlıkla buldum. Eğitimci duruşu ile sosyal, kültürel, bilimsel olarak kadrolarına güvenmenin sevincini yaşadım...

Atilla Terzi, Öğrenci Velisi

Anadolu lisesi 3. sınıfta okuyan oğlum Üçgen Fen Dershanesine 3 yıldır devam etmekte ve ÖSS’ye kadar da devam edecek. Dershanenin yönetim anlayışında öğrenci, dershane, veli üçgeni her düzeyde en üst seviyede tutulmuş, öğrencinin başarısı veya başarısızlıkları, devamsızlıkları disiplinli ve her zaman takip edilerek veli bilgilendirilmiştir. Sınıftaki öğretmen öğrenci davranışları konu ve ders içeriğinin takdimi ödül ve ceza kurallarının uygulanması ve problemler karşısında dershane yönetiminin çözüme yönelik davranışları da oldukça memnun edicidir. Üçgen Fen Dershanesi'nin eğitimdeki başarılarının devamını dilerim...

Rafi Yavuz, Öğrenci Velisi

Çocuklarımın eğitim hayatı boyunca dershane dershane gezdik. Çoğunda bazı branşların kadrosu diğerleri yetersizdi, kiminde ise öğrenci takibi ve samimi ilgi yoktu. Kısacası hiçbiri tam beklentimizi karşılayamadı. Son durağımız Üçgen Fen oldu ve gerçekten tüm beklentilerimiz gerçek oldu. Kadrosundaki tüm branşlar akademik anlamda çok iyiydi ve öğrenciye güven veriyordu. Öğrenci takibi, veli ile diyalog, idari yönetim, her şey…

Oğlum üniversitede, hem o hem de biz mutluyuz ve artık bu işte herkese tavsiye edebileceğim bir adres var elimde. Üçgen Fen’e çok teşekkür ederiz. Bu ivmeniz yok olmasın. Saygılarımla…

Serdar Şahin, Öğrenci Velisi

Kaliteli eğitim kadrosuyla ilgili öğretim anlayışıyla çocuğumuzun motivasyonunu en üst düzeye çıkararak başarıya ulaştıran Üçgen Fen Ailesine sonsuz teşekkürü borç bilirim.

Aynur Yeşiltepe, Emekli Öğretmen - Öğrenci Velisi

Çocuklarımız etüt çalışmalarında stajyer öğretmenler yerine kendi branş öğretmenleriyle her gereksinim duyduklarında anlayamadıkları konuları veya çözemedikleri soruları birlikte çalışarak gelişmelerini sağlayabildiler. Dershaneyi ve ders çalışmayı o kadar çok sevdiler ki başarılı olmaya doğal ve gönüllü olarak odaklandılar.

Üçgen Fen Dershanesi her yönden (moral, motivasyon, psikolojik destek ve bireysel etkenleri analiz ederek ihtiyaca göre öğretim şeklini belirlemek suretiyle) çocuklarımızı ÖSS’ye hazırladır. Öğrencilerde bir kendine güven duygusu oluşturarak başarabilecekleri konusunda bir kanaat meydana getirdiler.

Öğrenciler velileri ile tam bir işbirliği halinde düzenli olarak telefonla veya yüz yüze görüşülerek gelişimleri düzenli olarak izlendi. Genel olarak çocuklarımız bu zorlu sınavda hedefledikleri başarıyı, dershanenin yönlendirici çabaları ve kendi bireysel çalışmaları sayesinde elde ettiler. Bu da hepimizi çok mutlu etti. Keşke tüm dershaneler, kurs başlangıcında verdikleri sözlerde durabilseler de çocuklarımız daha iyi bir eğitim ve yönlendirme ile çok daha başarılı olarak verilen emekler boşa gitmese…

Üçgen Fen Dershanesinin tüm değerli yöneticilerine ve öğretmenlerine teşekkürü bir borç bilir, saygılar sunarız…